POZABANKOWE

Pożyczki pozabankowe

pożyczki

Jesteś chory
lub ktoś z twojej rodziny
zachorował?

Jesteś głową
rodziny i straciłeś
pracę lub firmę?

pożyczki
pożyczki

Twój samochód
jest uszkodzony
i wymaga naprawy?

Być może nieraz dopadła cię sytuacja, w której potrzebowałeś szybkiej gotówki. Na przykład koniecznie musiałeś coś kupić, naprawić pralkę lub samochód, albo wyremontować mieszkanie. Jeśli koszty przerastają twoje obecne możliwości finansowe być może warto zainteresować się ofertą pożyczek pozabankowych bez BIK i KRD. Możesz na przykład wziąć pożyczkę na dowolny cel, a później spłacać ją w wygodnych ratach. W przypadku pożyczki pozabankowej nie jest sprawdzana baza BIK i można też wybierać spośród dużej ilości ofert. Może się to okazać kluczowe dla klientów, którzy posiadają negatywną historię kredytową i szukających czegoś dopasowanego do ich potrzeb.

Pożyczki pozabankowe są często dostępne od ręki, nawet w przeciągu 15 minut.

Jak sama nazwa wskazuje nie bierze się ich w banku, lecz poza nim, w odpowiedniej instytucji finansowej. Niestety pożyczki pozabankowe obarczone są wyższymi cenami kredytów, a jednak cieszą się dużą popularnością.

Wynika to z zalet takich jak: minimum formalności potrzebnych do ich zawarcia, wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty oraz numer konta bankowego na które przelane zostaną pieniądze. Decyzja o przyznaniu pożyczki jest niemal natychmiastowa, a pożyczkobiorca ma natychmiastowy dostęp do środków. Takie pożyczki nie wymagają zazwyczaj (choć mogą to robić) zabezpieczeń i poręczycieli, co umożliwia uzyskanie szybkiej gotówki bez zaświadczeń. Nie sprawdzają również przeszłości kredytowej pożyczkobiorcy (BIK i KRD). Jest to więc szansa na otrzymanie pożyczki konsolidacyjnej bez zdolności kredytowej. Umożliwiają również elastyczny czas spłaty. W porównaniu do banków cechuje je wysoka przyznawalność.

Tak więc podsumowując biorąc pożyczkę poza bankiem oszczędzamy czas dzięki szybszej decyzji o przyznaniu pożyczki i braku potrzeby przygotowywania dużej ilości formalności. Pożyczki pozabankowe na oświadczenie bez BIK okazują się być ratunkiem dla osób zadłużonych, z negatywną historią kredytową.

Cel pożyczek pozabankowych jest dowolny. Instytucja nie będzie wnikać na jakie potrzeby została wzięta pożyczka. Dlatego też z tego względu pożyczki pozabankowe są dużo wygodniejsze od bankowych.

Jeśli chodzi o wady pożyczek pozabankowych należy wspomnieć o wysokim oprocentowaniu. Instytucje w ten sposób zabezpieczają się przed nieuczciwymi klientami, którzy nie będą chcieli spłacać swoich zobowiązań.

Jeśli chodzi o BIK lub KRD, to przy pożyczkach pozabankowych nie mają one większego znaczenia.

Pożyczkę otrzymać może każdy, bez względu na zarobki i rodzaj zatrudnienia.

Mając już wziętą pożyczkę pozabankową warto pamiętać o konieczności terminowej spłaty, jednak w przypadku problemów można w porozumieniu z instytucją pozabankową wydłużyć termin spłaty lub rozłożyć spłatę na większą liczbę rat, co umożliwia łatwiejszą spłatę pożyczki na raty bez BIK.

Obecnie na rynku istnieje wiele rodzajów pożyczek oferowanych przez wiele instytucji, dlatego każdy przyszły pożyczkobiorca może znaleźć ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Z pewnością ze względu na przytoczone powyżej zalety pożyczek pozabankowych, znalezienie szybkiej pożyczki pozabankowej bez BIK nie powinno być sprawą trudną.

    Pola oznaczone symbolem * są wymagane.