PYTANIA

FAQ

Bez formalności się nie obejdzie, ale zapewniamy ich całkowite minimum, tak, aby otrzymali Państwo pieniądze w jak najszybszym czasie. Staramy się pomagać na ile możemy naszym klientom w otrzymaniu najszybszej gotówki.

Tak jest, jako instytucja pozabankowa nie sprawdzamy historii kredytowej naszych klientów. Jeśli macie Państwo problemy z zawarciem umowy pożyczkowej w banku, to zapraszamy do nas.

Nie, nie ma takiej potrzeby. Możecie Państwo wziąć kredyt na dowolny cel i nie musicie go nas ujawniać, a my nie będziemy sprawdzać na co wydaliście Państwo pieniądze z kredytu.

Niestety, aby sfinalizować umowę musicie Państwo przyjść do nas osobiście, tak aby podpisać umowę. Zapraszamy do naszego biura, które zlokalizowanego jest w dogodnym i przystępnym miejscu. Drogą internetową możemy natomiast porozmawiać o szczegółach oferty.

Tak, nie ma żadnego problemu. Jedyne co musicie Państwo zrobić w takim wypadku to wykazać w rozmowie, że są Państwo w stanie udźwignąć takie zobowiązanie pożyczkowe.

Wystarczy skontaktować się z nami by uzgodnić szczegóły oferty. Jeśli jest to możliwe, to proszę jednak mieć zaświadczenie o dochodach. Mając je nie będziemy musieli nakładać dodatkowych zabezpieczeń.

Tak, ale proszę pamiętać, że w tym przypadku będziemy musieli nałożyć dodatkowe zabezpieczenia. Najlepiej byłoby, gdyby mieli Państwo zaświadczenie o dochodach, wtedy bylibyśmy pewni, że mają Państwo za co spłacić zobowiązania.

Tak, posiadamy umowy z wieloma instytucjami finansowymi, przez co możecie Państwo przenieść swój kredyt do nas. My obliczymy dla Państwa dogodną ratę i termin spłaty, tak aby mogli Państwo spokojnie i bez trudu spłacić dotychczasowe zobowiązania.

Tak, możemy zaoferować Państwu kredyt konsolidacyjny na niewielki procent, z dogodną ratą i odległym terminem spłaty, tak, aby mieli Państwo możliwość spłacić zaciągnięte długi.

Tak, jako firma pozabankowa udzielamy pożyczek pozabankowych, bez sprawdzania w BIK. Dodatkowo gwarantujemy minimum formalności i szybkie przekazanie pieniędzy klientowi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kredyt konsolidacyjny polega za połączeniu dotychczasowych zobowiązań w jedno. Różne kredyty i pożyczki zamieniane są w pojedyncze zobowiązanie, spłacanie co miesiąc dogodną ratą. Termin spłaty zobowiązania jest na tyle odległy, aby umożliwić wygodną spłatę. Dodatkowo istnieje możliwość wzięcia dodatkowej gotówki, lub wyjątkowego odroczenia spłaty w przypadku problemów ze spłatą zobowiązania pożyczkowego.

Obecnie przez internet można zarówno zapoznać się z naszą ofertą, jak i porozumieć z nami w sprawie pożyczki. Aby jednak wziąć pożyczkę należy przyjechać do nas osobiście i podpisać umowę.

Tak jest to możliwe, musimy tylko uzgodnić z Państwem warunki oferty. Po uzgodnieniu będą Pastwo wiedzieć jaką wartość miesięcznej raty będą Państwo ponosić.

Jako firma nie będąca bankiem nie sprawdzamy rejestru BIK i można u nas otrzymać pożyczkę dla firm. Zapraszamy do kontaktu z nami celem uzgodnienia warunków pożyczki.

Jeśli są Państwo zadłużeni i posiadają sporo różnych zobowiązań zapraszamy do kontaktu z nami! Uzgodnimy warunki na jakich połączymy Państwa Kredyt w jedno wygodne do spłaty zobowiązanie. Takie połączenie nazywamy pożyczką konsolidacyjną, która jak najbardziej znajduje się w naszej ofercie.

Nie, co prawda nie zajmujemy się tworzeniem rankingów kredytowych, ale za to mamy możliwość udzielenia pożyczek gotówkowych i konsolidacyjnych na dogodnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub kontaktu z nami.

Tak, nie jesteśmy bankiem, więc nasze pożyczki są siłą rzeczy pozabankowe. Nie sprawdzamy rejestrów BIK i KRD i nie interesuje nas kredytowa przeszłość klienta. To spora szansa dla tych, którzy nie mogą pochwalić się pozytywną historią kredytową.

Nie, udzielając pożyczek nie sprawdzamy rejestru BIK, dlatego Państwa historia kredytowa nie ma dla nas żadnego znaczenia, zarówno ta pozytywna, jak i negatywna.

Nie, nie udostępniamy ani rankingów, ani porównań kredytów gotówkowych. Uważamy, że nasza oferta jest na tyle dobra, że pozastawia w tyle konkurencję. Tak więc nie ma sensu nic porównywać, wystarczy sprawdzić naszą stronę internetową lub porozmawiać z nami, aby przekonać się, że nasza oferta należy do najlepszych.

Tak, jeśli mają Państwo za co spłacić pożyczkę w przyszłości, to możemy udzielić takiego zobowiązania. Z pewnością dobierzemy dla Państwa dogodną ratę wraz z odpowiednim terminem spłaty.

Nie udzielamy chwilówek, ale zapraszamy do wzięcia pożyczki gotówkowej na zaświadczenie o dochodach.

Wystarczy udać się do instytucji pozabankowej, na przykład do nas i wypełnić naprawdę minimum formalności. Staramy się, aby ilość dokumentów do wypełnienia była możliwie mała, a klient otrzymał pieniądze tak szybko jak jest to możliwe.

Na chwilę obecną działamy na terenie Rzeszowa, pomagając ludziom mającym kredyty skonsolidować je. Być może w przyszłości będziemy dostępni w innych lokalizacjach, ale teraz zapraszamy do biura w Rzeszowie.

Nie gwarantujemy, że otrzymają Państwo u nas najtańszy kredyt konsolidacyjny dostępny na rynku finansowym, ale zagwarantować możemy, że będziemy się starać, aby nasza oferta była konkurencyjna i wyróżniała się pozytywnie na tle konkurencji. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta i pragniemy, aby pomóc mu w rozwiązaniu jego problemów.

Oczywiście, osobom zadłużonym proponujemy pozabankową pożyczkę konsolidacyjną bez BIK i KRD. Pożyczka ta umożliwia połączenie dotychczasowych zobowiązań w jedno i spłatę za pomocą dogodnej comiesięcznej raty.

Tak, jednak muszą liczyć się Państwo, że taki kredyt będzie co prawda trochę droższy niż w banku, ale z pewnością szybszy i łatwiejszy do uzyskania.

Tak, zapraszamy do Rzeszowa. Pożyczki u nas są tańsze niż w dużych miastach i wyróżniają się tym, że są łatwiejsze do spłacenia. Jeśli zależy Państwu na szybkim kredycie gotówkowym, to zapewniamy o minimum formalności potrzebnych do uzyskania pożyczki.

Tak, jako firma pozabankowa nie sprawdzamy BIKu i jeśli są Państwo w stanie udźwignąć dotychczasowe zobowiązania, to możemy zamienić je w jedno przy pomocy kredytu konsolidacyjnego.

Tak, przy udzielaniu pożyczki gotówkowej nie interesuje na kredytowa przeszłość klienta. Wystarczy mieć ze sobą jedynie zaświadczenie o dochodach.

Tak, jednak w tym przypadku kredyt będzie droższy, gdyż będzie musiał być oparty o dodatkowe zabezpieczenia. Aby uzyskać najlepsze warunki kredytowania wystarczy mieć ze sobą zaświadczenie o dochodach.

Nie, nasza firma nie świadczy usług związanych z chwilówkami. Za to jednak zachęcamy do zapoznania się z ofertą kredytów gotówkowych.

Aby wziąć u nas pożyczkę gotówkową na dobrych warunkach niestety wymagamy zaświadczenia o zarobkach. Jednak w przypadku jego braku wciąż możliwe jest wzięcie pożyczki, będzie jednak ona obciążona dodatkowymi kosztami zabezpieczającymi spłatę.

Tak, jak najbardziej. Naszym klientom staramy się zapewnić minimum niezbędnych formalności, dlatego samo oświadczenie o dochodach powinno wystarczyć w uzyskaniu korzystnej pożyczki.

Nasza oferta jest ciągle uaktualniana i aby poznać aktualne stawki zapoznaj się z naszą stroną oraz skontaktuj się z nami. Z pewnością dobierzemy ofertę specjalnie do potrzeb klienta.

To trudne pytanie, ale polecamy siebie, ponieważ staramy się idealnie dobrać ofertę do potrzeb klienta. Nasza oferta jest niezwykle konkurencyjna i korzystna z punktu widzenia kredytobiorcy, dlatego naszym zdaniem należymy do czołówki najlepszych firm zajmujących się pożyczkami.

Nasza oferta kredytowa podlega ciągłym zmianom mającym na celu dobro i korzyść klienta, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami, aby uzgodnić szczegóły oferty.

    Pola oznaczone symbolem * są wymagane.